| Denisuca_Denisa_1998 a întrebat:

Heii.~! La mine nu mai merge pandanda...iar cand intru imi scrie cam asa : Hopa! Google Chrome nu a putut găsi pandanda.com

Încercaţi să încărcaţi din nou: pandanda.­com

Sugestii suplimentare:

Accesaţi o copie păstrată în memoria cache a site-ului pandanda.­com
Va rog ajutati-ma! P.S: Dau funda :* Multumesc

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

Eu am intrat pe site-ul ala si se para ca l-au inchis pana pe "28 octombrie din cauza unor motive financiare. Daca apar notificari, sau dezvoltari ulterioare, le poti gasi pe site oficial" - Pandanda.com

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Site ul pare a fi inchis de anul trecut

| WtfIdk1969 a răspuns:

Http://play.ipandanda.net/
esti membru, nu poti adauga prieteni, nu poti face misiuni, ai 100000 coins poti cumpara orice cu 50 coins

| Denisuca_Denisa_1998 explică (pentru WtfIdk1969):

Nu merge

| WtfIdk1969 a răspuns (pentru Denisuca_Denisa_1998):

Ba merge.Ca sa-ti faci cont ii dai la register sus.

| WtfIdk1969 a răspuns:

Daca nu mai sti parola la cont iti poti face altul la register sus si pe urma te loghezi normal