| MuCi a întrebat:

happy funda tongue. tocmai mi-am descarcat mortal kombat 9, si cand sa-l instalez mi-a cerut o parola. am cautat peste tot pe net si nu am gasit sad sper sa ma puteti ajuta voi :* funditzzaa tongue >big grin

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Suteu_1988 a răspuns:

Pentru ca jocu nici nu a aparut si uni posteaza ale tampeni cu al nume si mai pune si parola.credema mi s-a intamplat de multe ori

| MuCi explică (pentru Laurentiu_Suteu_1988):

E aparutwinking m-am uitat pe youtube si am vazut luptele dintre "personajele" jocului