| Tonii14 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine?
De curand am vrut sa mi iau metin2 imperial.
L am downloadat, i am dat extract si cand ma baga in joc dupa ce aleg canalu si scriu prima litera acolo la log in, ori se blocheaza ori se vede negru si se misca greu....am incercat si cu alt metin si tot asa a facut...Am win8

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai Instalat Placa video, jocuri precum Metin2 cer o grafica mare 3D.
Instalarea placi video o faci cu CD/DVD sau ori descarca Driver Booster si iti Actualizeaza/Update la drivarul.
Daca sa instalat iti cere un restart si dupa poti intra in Metin2.

2 Win Vista, Win7, 8,8.1 si 10 toate aceste Windosuri mai noi/vechi trebuie sa ai compatibilitate pentru joc.
Jocuri precum Metin2 daca il faci compatibil este posibil 40-60% sa ruleze fara prea mari batai de cap si va rula fara probleme.

3 Mult Succes!