| aemrica234 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu pc ul se misca foarte greu... si la seriale pe net se blocheaza foarte des ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Denis505 a răspuns:

Funda ceva?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mentioneaza te rog, ce pc ai, ce sistem de operare folosesti si daca ai curatat calculatorul de toate programele inutile pe care le ai.

| Denis505 a răspuns:

Goleste-ti memoria chache si istoricul de navigare, dupa care descarca Glary Utilities si fa-ti o curatare si o reparatie a registrelor si vei vedea o schimbare radicalawinking

| aemrica234 explică (pentru Denis505):

Mersi frumos

| aemrica234 explică (pentru Denis505):

Da

| Denis505 a răspuns (pentru aemrica234):

Funda ceva?

| Ursu_Razvan_1994 a răspuns:

Incearca un advanced sistem care sau o instalare de windowshappy