| paezi a întrebat:

Ma useri am o mica mare problema care suna am asa: deci joc minecraft de ceva timp, si distrug greu pamantul ala si adaug la fel de greu (adica ma plictisesc si imi e lene, jocul nu are nimic) stiti vreo metoda sa se distruga singur laughing sau de descarcat o mapa deja curatata. Ma refer la single player si de Minecraft 1.7.4

FUNDA! Scuzati categoria dar chiar am nevoie de ajutor, mai mult decat de aer big grin

Răspuns Câştigător
| Rührselig a răspuns:

Ai aici mai multe tipuri de hărţi, şi de exmeplu dacă ai un model poţi să-i dai un fel de copy-paste, e o comandă, la fel şi pentru şters.
http://www.minecraftmaps.com/