| anonim_4396 a întrebat:

Salut merg far cry 3 si gta iv episodes from liberty city pe urm : Processor:Intel Pentinum Dual Core T4400 2.20 ghz, DIrectx11, Placa Video : Intel(R)4 Serries Express( 796 mb) Adapter String : Intel(R) Gma 4500, Pixel Shader 3.0, Windows 7

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Breh oameni buni, sinteti bolnavi la cap cu integratele astea de office si visele de super-mega-giga jocuri!

| Sp33dyt a răspuns:

Placa video integrata=renunta la vise de jocuri cu cerinte mari pe video

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da merg, dar pe langa tine si pc-ul tau.

| TheWhiteRipper a răspuns:

Procesor de...
placa video integrata straight face

nici o sansa la jocuri pretentioase gen far cry 3.

| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Far cry 3 nu o sa mearge iar gta 4 nici el foarte bine daca ti-ai pune o placa video mai buna poate ca ar merge

| RyDerxD a răspuns:

Nu nu o sa mearga.

| DeejayAlektro a răspuns:

Pentru jocurile aparute mai recent trebuie sa ai directx 11 si pixel shader 5 si recomandata procesor quad core.

| DomnuGamerYT a răspuns:

Da,ti-ar merge bine ambele jocuri(40-60 fps).

| KodrutZ a răspuns (pentru DomnuGamerYT):

Tu esti timp sau te faci?

| DomnuGamerYT a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca isi da grafiile pe very low o sa-i mearga dar probabil cu putin lag.

| KodrutZ a răspuns (pentru DomnuGamerYT):

OK, deci esti timp. Nici macar nu ii porneste pe GMA 4500.