| anonim_4396 a întrebat:

Merge Black Ops 2 pe urm : rocesor: Intel pentinum Dual Core 2.20 ghz T4400

Memorie : 2gb

Hdd: 250 gb

Placa Video : Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family

DirectX : 11

Windows 7 Ultimate 32 Bit...

3 răspunsuri:
| RsKd a răspuns:

Foloseste site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri
scrie numele jocului: Call Of Duty Black Ops 2 si apasa pe butonul "Can I Run It"

| anonim_4396 explică (pentru RsKd):

Nu mai imi dati siteul asta nu imi merge!

| RsKd a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.game-debate.com/....../index.php undeva mai jos scrie cerintele minime pentru a putea juca iar mai jos iti poti alege tu ce procesor ai, placa video apesi pe proceed apoi alegi cati GB RAM ai si dai din nou proceed si vei afla daca iti merge. Bafta!