| Alfred0703 a întrebat:

Merita sa cumpar jocul Arma 3, daca il cumpara, dar fara dlc-uri pot juca gen Altis Life, Wasteland si Battle Royale. Funda

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mi se pare prea scump pe Steam...iar jocul nu e cine știe ce...mai bine ia-ți altul la acest preț.

| Alfred0703 explică (pentru OnuOnulică):

Banii nu sunt o problema? Vad ca nu mi-ai raspuns la intrebare.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Alfred0703):

Mie sincer nu-mi place jocul dar dacă ție îți place atunci cumpără-l. Atâta timp cât banii nu sunt o problemă nu văd de ce nu l-ai cumpăra...