| Eusebiu07 a întrebat:

Salut, mi-am comandat un notebook ASUS X556UQ-DM479D (http://www.pcgarage.ro/......rk-brown/) si o sa instalez o versiune piratata de windows 7 64bit. M-am uitat pe site-ul celor de la Microsoft si driverele suporta doar Windows 10 64bit. Eu o sa descarc oricum un generator pentru licenta, functionabil. Am google-it putin sa vad daca pot face upgrade de la 7 la 10 si din cate am inteles se poate face de pe site-ul celor de la Microsoft odata ce am 7-le activat cu DAZ'S LOADER. Cu toate acestea, m-ar ajuta cateva pareri din partea unor persoane care au cunostinta in asa ceva. Credeti ca ar fi ok sa fac upgrade la 10? A mai facut cineva asta? Exista vreo posibilitate sa instalez driverele si pe win 7 64bit?

1 răspuns:
| Benn00000 a răspuns:

Du-te la un specialist. Nu te costa decat vreo 50 de lei. De ce vrei sa te chinui singur. La fel am facut si eu. Mi-am cumparat un laptop acum 2 saptamani:
http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/
iar a II-a zi am si avut windows 10 pe el. Simplu!