| bobitza529 a întrebat:

Salut,mi-am comandat un telefon de la digi si mi-s-a spus ca voi fi sunat cand telefonul va fi adus la reprezentanta vreau sa stiu in cat timp imi va fi adus telefonul. multumesc

Răspuns Câştigător
| XpandereX a răspuns:

Daca ti-ai comandat allviwe a5 duo, nu il mai fabrica.l-au inlocuit cu a4 smiley(ier mi-a venit). dureaza 2-5 zile

| XpandereX a răspuns (pentru XpandereX):

A5 smiley/si a4 duo cu a4 you

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In 3 zile lucratoare, 2 ore si 5 minute. Esti belea! O sa te sune cind vine, ca probabil vin in ture mai mari, nu trimit cite unul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu scria pe site? Daca e prin fan curier vine in maxim 4-5 zile! Daca e prin posta vine prin Noiembrie 2016 laughing