| anonim_4396 a întrebat:

Salut mi-am cumpărat Assassin Creed II și merge greu (ma refer la personaj, mișca foarte greu) ce trebuie sa fac sa meargă normal?

4 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Pai AssasinCreed necesita multa grafica si memorie.
Ai comparat cerintele jocului si piesele din PC-ul tau? Asta ar trebui sa fie problema.

| Ratonhnhakéton a răspuns:

Da si mie, am incercat sa fac calitatea mai proasta, tu ai cont pe uplay?

| Maximca a răspuns:

Inceraca so stergi si apoi so instalezi iar

| Gabriel_Antonio_1992 a răspuns:

Si dacă calculatoru nu este compatibil ca sa fac sa meargă mai repede? (fără sa schimb calculatorul sau piesele)