| anonim_4396 a întrebat:

Mie, Assassin Creed Revelations imi merge sacadat, nu conteaza rezolutia, ce sa fac sa mearga normal?

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Nu stiu la ce te referi dar la aproape toate jocurile de la ubisoft trebuie o placa de baza buna gen Intel core 2 sau Intel dual core si sa ai macar putin peste rami necesari... dar daca e vorba ca iti merge intrerupt inseamna ca e de la placa video invidia ar fi buna... nu stiu ce model ca nu ma pricep la astea exact stiu atata cat pentru mine si sa ajut pe alti daca te-am fost de folos cu placere laughing