| stef4n40 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat azi jocul far cry 3 din magazin si avea in el 2 CD-uri,le-am instalat. Apoi mi-a cerut sa-i descarc nu stiu ce "update",l-am descarcat acum cand dau sa joc in modul offline apare cu "loading", apoi logo-ul Ubisoft apoi apare imaginea de intrare si se blocheaza.Am iesit si am mai incercat de vreo 6 ori si s-a blocat de fiecare data...ce sa fac sa nu se mai blocheze?

3 răspunsuri:
| LuigiMadalin a răspuns:

Ce windows ai? daca ai windows 8 sau 8.1 ca mine, trebuie sa dai click dreapta pe iconita de la joc, Proprietes si dupa dai pe Comptibility, apesi "run in compatibilty mod" si dupa alegi windows xp sau windows 7 ( la xp recomand service pack 3 ) sper ca te-am ajutat, daca nu, mai intreaba si da-mi info. si iti mai spun ce stiu big grin

| stef4n40 explică (pentru LuigiMadalin):

Am windows 7...ar trebui sa fie compatibil cu jocul.

| LuigiMadalin a răspuns (pentru stef4n40):

Inseamna ca ai o problema cu alte chestii, Direct X-ul il ai la zi ( banuiesc ), drivere la fel (poate) jocul updatat fara sa vrei tu de pe net ( daca intelegi ) poate jocul a downloadat un fisier pentru upgradare si a aparut aceasta eroare tongue