| anonim_4396 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat Call Of Duty Modern Warfare 4.Cand intru in joc sa incep misiunea,prima oara ma da intr-o asa-zisa sala de antrenament, in care trebuie sa ochesc niste tinte.Imi scrie acolo ca trebuie sa fiu cu arma pe luneta.Bun o pun pe luneta si stau ca noobu 10-20 minute si trag in continuu in aceleasi tinte si nu se intampla nimic.
Cine stie ce trebuie sa fac are un fundoi cat casa!

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=-aZdYItQ0ws uite un video incearca sa o iei ca asta asa incet

2 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Probabil faci tu ceva gresit...altfel nu pot sa imi dau seama am jucat si eu cod mw4 si la mine nu s-a intamplat asa ceva

| anonim_4396 explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Pai cand intrii in joc iei arma de pe o masa te duci la nu stiu ce sa tragi in tinte si dai pe ele de pe luneta, nu?

| OoOAlexandruOoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.youtube.com/watch?v=-aZdYItQ0ws uite un video incearca sa o iei ca asta asa incet