| KLapeman a întrebat:

mi-am cumparat fifa 12, l-am instalat toate bune am jucat online a mers perfect. dupa care am avut o problema cu pcul si a trebuit sa dezinstalez fifa, l-am instalat din nou si acum cand vreau sa intru online imi spune ca servers not available, dc? si am vazut la un prieten care sia descarcat jocu de pe net tot asa ii scrie cand intra in joc. oare n-o sa mai pot juca online? sau e o problema de la servere?

Răspuns Câştigător
| Fl0rYnLil a răspuns:

E o probleme la servere am patit si eu la fel pe 11.

2 răspunsuri:
| sabinfotbal a răspuns:

Pai da pentru ca asta e Romania acum trebuie cumparat nu luat dupe net!

| KLapeman explică (pentru sabinfotbal):

Adica ce da? si tu ai aceiasi problema sau ce?