| 21ionut12 a întrebat:

Mi-am cumparat gta iv, l-am instalat am facut to ce trebuie (cred)
si am dat play, apoi mi-a aparut asta "GTA IV FATAL ERROR : D3D Error - Shader Model 3.0 or higher is required".
VA ROG ajutatima crying((
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XeQt a răspuns:

Placa ta video nu e indeajuns de puternica pentru joc! Ai putea incerca un update sau daca ai ceva bani iti cumperi una noua

1 răspuns:
| Brate125 a răspuns:

Cand ai asa intrebari ai putea posta si ce calulator ai.Vezi daca treci de minimum pe site-ul asta:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri