| TupacAlive a întrebat:

Mi-am bagat acum 3-4 luni Gta IV si mi-a mers.
Astazi mi l-am bagat din nou si nu imi mai merge
imi da eroarea : GTA IV FATAL ERROR: D3D Error - Shader Model 3.0 or higher is required.
Am aceleasi componente ca data trecuta cand mi-a mers.
Va rog sa ma ajutati dau funda!

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

``Shader Model 3. 0 or higher is required.`` Downloadează Shader Model 3. 0. happy

| TupacAlive explică:

Laura,. de unde sa-l iau.ca l-am cautat o zi intreaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane cum ai luat gta IV vreau si eu please ma contactezi la id:sebastian_ada2010 Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane cum ai luat gta IV vreau si eu please ma contactezi la id:sebastian_ada2010 Multumesc!

| Calculatorul342 a răspuns:

Salut prietene! trebuie sa descarci reparatia de la eroare de pe acest link:http://www.mediafire.com/? 341fos0g6ejdhbp
dupe ce ai descarcatot o scooti din 7 zip sau winrar si o bagi in gta iv directory adica in folderu de la gta iv.
sper ca ti-am fost de ajutor.
FUNDA PLSSS!