| cipanella a întrebat:

Salut. Mi-am cumparat jocul Football Manager 2023 pe PC si l-am descarcat pe Microsoft Store. Intrebare : De ce nu pot juca Football Manager 23 pe Microsoft Store pe PC sau cum as putea sa schimb platforma Steam, Microsoft Store si Epic Games? O zi buna!

Răspuns Câştigător
| cipanella explică:

Atunci treaba e simpla, se pare ca nici nu ai descarcat jocul atunci cum vrei sa-l joci?
Deci cauti jocul pe google si-l descarci, apoi il instalezi, la instalare iti va cere codul, il pui, termini instalarea apoi poti juca singur din pc sau online pe site-ul care l-ai postat aici!
Daca nu stii de unde sa-l descarci, uite ca ti-am cautat eu, Link:
https://full-games.org/football-manager-23/
Butonul de Download e jos...
Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Normal ar trebui sa mearga! DAR cu nu sunt medium sa vad ce se intampla la tine in pc nu stiu ce eroare iti da, sau unde te-ai blocat... Alta data dai mai multe detalii!
Ai instalat jocul si nu merge sau unde te-ai blocat mai exact?

| cipanella explică (pentru lpavel):

Jocul nu este instalat eu m-am inregistrat pe siteul footballmanager.com unde mi-am bagat codul de pe carcasa jocului apoi adresa mea de email si am apasat pe butonul continue si am ales platforma Microsoft Store si dupa aceea am dat ok. Am intrat pe contul meu din Microsoft Store sa-l instalez dar nu reusesc. Pe Microsoft Store nu se poate juca gratuit? daca eu mi-am cumparat jocul din magazin