| WAYNEZ a întrebat:

Salutare.Eu am cumpărat jocul Need for Speed Unbound de pe Steam și am luat jocul The Sims 4 gratuit de pe Epic Games Store când era la liber și pe Steam.Ambele jocuri sunt produse de Electronic Arts.E vreo problemă dacă am luat jocuri de la același producător atât pe Steam cât și pe Epic Games Store?

1 răspuns:
| DaniTIRB a răspuns:

Nu o sa fie nicio problema, daca instalezi de 2 ori jocul, asigura-te ca fisierele nu o sa fie in acelasi loc ca sa nu se intercaleze fisierele si sa se dea peste cap jocul.