| gabrilion a întrebat:

Salut, mi-am cumparat recent un calculator nou, destul de bun pentru gaming, Intel Core i5-3350p CPU, 6gb de ram, si de multe ori cand ma joc un joc gen League of Legends sau Assassin's Creed Black Flag patesc un freeze imens la calculator, si se aude intrerupt, nevand ce sa fac decat sa dau restart, aveti vreo idee despre ce as putea face?

1 răspuns:
| coztel5437 a răspuns:

In primul rand: ce vedeti asa fascinant la LOL? in al doilea rand:eu zic sa te duci la un service pentru ca nu e normal sa se intasmple asta la asa componente