| razvan1558 a întrebat:

Mi-am cumparat si eu un volan pentru jocurile de curse (pt pc) si nu stiu ce jocuri sa joc. Am un pc destul de slab, 2 gb ram
. Destul de slab. Vreau niste jocuri faine

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti voi recomanda niste jocuri gratuite:
- Need For Speed World;
- APB Reloaded;
- Auto Club Revolution;
- Victory: The Age of Racing;
- Trackmania 2: Stadium;
- Drift City.
Dupa cum am mai spus, TOATE jocurile sunt gratuite! Le gasesti cautandu-le numele pe google si dand pe primul rezultat. Daca nu te descurci, raspunde-mi ca sa-ti dau si link-urile. Dar daca te descurci, acorda o Funda acestui raspuns. O zi buna!

1 răspuns:
| Anonim2322343a a răspuns:

Îţi spun nişte jocuri care le joc şi eu, deoarece am un PC mai slab, acestea merg jucate şi cu volan: Need For Speed (ce variantă vrei), Euro Truck Simulator, Bus Simulator.