| marco74 a întrebat:

Mi-am cumparat un CD-key pentru GTA V pe rockstar.Am intrat pe Rockstar si m-am logat cu Facebook.Cand mi-am descarcat social club nu imi da optiunea sa ma loghez cu Facebook.Ce sa fac? Dau funda! Repede!

Răspuns Câştigător
| Miksha a răspuns:

Foloseste numele contului de Facebook/nr de telefon asociat cu contul de Facebook si parola respectiva pe care ai setat-o. Daca nu iti merge nici asa du-te pe site-ul rockstar si Uita-te dupa un nume de cont (de obicei dreapta sus) Si incearca sa te loghezi cu acela si parola pe care ai setat-o. In final daca nici asta nu merge poti incerca sa iti resetezi parola, iar mail-ul pe care il vei primi va contine si numele contului ( Ceva de genul "Buna ziua XXXXX") incearca cu acel nume de cont si parola pe care ai setat-o.