| XSmokerxx a întrebat:

Sal.Am gta 4 cumparat si vreau sa joc multiplayer da nu pe LAN eu vreau sa joc pe LIVE.Am deschis telegonul am dat la multplayer si la Live; acolo imi zice ca trebuie sa fiu logat la windows live...Imi deschide o pagina pe care zice ca numai utilzatorii acelui site pot intra sau ceva de genu asta in fine...Eu am cont pe rockstar games social club si pe siteul lor si ma loghez inainte de a intra si nu merge sa ma joc pe multiplayer.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| OneGoo a răspuns:

Nu poti tr instalarea ca vr si eu? Dau funda si dau gta san andreas multiplayers La schimb pe istalarea Gta 4