| iskander2335 a întrebat:

Salut mi-am descarcat farming simulator 2011 si nu-mi merge imi da o eroare could not init 3D system. Shader model 2.0 required
. Please install the latest video drivers.
nu stiu ce are inainte mergea am reinstalat windows-ul(7) si acum nu mai merge.
Funda!

3 răspunsuri:
| MaverickSH a răspuns:

Cauta pe net cel mai nou driver de la placa video sa zi-mi modelul si iti caut eu.

| adnai32 a răspuns:

Shaderul este la placa video, tu ai shaderul mic, ce placa video ai?

| iskander2335 explică:

Nu mai trebuie mersi oricum am instlat driverul pentru jocuri 3d si acum merge