| fullikje a întrebat:

Mi-am descarcat recent SimCity 5(2013) si cand vreau sa-l dezarhivez imi cere o parola(in readme imi da site-ul cu parola dar e cu quick survey si nu merge) Imi puteti spune parola? Multumesc!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Frate, aia care au arhivat jocul si au bagat parola vor sa te fraiereasca.Iti cer sa completezi survery`ul care iti ia bani si dupa o sa vezi ca nu merge jocul.
Inca nu s-a gasit o modalitate sa joci jocul offline si sa-ti salveze in pc.
Mai asteapta, ca sigur o sa-l faca cineva!