| Alberto123 a întrebat:

Am luati si eu un Hack pentru faimosul joc dupa Facebook, CityVille, si cand il dezarhivez imi cere parola, eu nu am de unde sa aflu parola, fisierul se numeste CityVille Hack.rar, in Readme imi spune sa iau parola de aici : http://lnkgt.com/5sf, dar de aici nu merge! dau funda daca ma ajutati si INTELIGENT

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Parola arhivei se afla pe site-ul de unde ai descarcat acea arhiva sau cel ce te-a trimis catre un site de hosting.
daca nu este sau nu sti sa fie atuni ori parola este numele arhivei sau partial site-ul(url-ul) de unde ai descarcat arhiva.
daca nu deschide arhiva direct si vezi daca iti ia readme din el sa il poti deschide.
daca nu deschizi arhiva direct si vezi in dreapta daca este lasat ceva parola sai instructiuni. fereastra in care ti se afiseaza datele este impartita in 2 in stana iti arata ce ai in arhiva iar in dreapta scriu unii chestii.acolo in chestiile alea ar trebui sa fie. daca nu cauta site-ul de pe care ai luat-o uitete la comentarii daca aa lasat careva parola daca nu cere parola de la aia.

| Alberto123 explică:

Mda.tot nu o gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

City ville hack_v2.0 password