| SkullDrawer a întrebat:

Mi-am descarcat Steam si cand vreau sa Instalez Counter Strike 1.6 imi da o eroare :An error orcurred while installing Counter-Strike (no licenses). Stiti cumva cum o pot repara adica sa pot instala Cs-ul dau funda...

3 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

E de la CS. Incearca sa iei altul(si sa il instalezi desigur) si va merge!

| zKw a răspuns:

Nu e licentiat

| Ronny22 a răspuns:

Pai, e de la licenta (NO LICENSES) sau e problema de la cs... eu spun ori sa iti cumperi cs direct de pe steam, ori sa iti iei alt cs