| loor a întrebat:

Mi-am deschis si eu un servar de minecraft bukkit dar nu prea stiu ce pluginurii sa punsad ma poate ajuta cineva!? Daca da datimi niste plaginuri!

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faca acele pluginuri.

| loor explică (pentru S3c0ndSh0t):

Pai acum am nevoie de plaginul cu care pot pune pe cineva owner admin co-owner si cum se foloseste! Daca imi spui iti dau fundawinking

| loor explică:

Da acum am nevoie de un plagin cu care pot face pe cineva helper/moderator/admin/co-owner/owner si cum se foloseste! Multumesc