| xgh3n123 a întrebat:

Mi-am facut mai demult un cont pe Facebook la vrajeala si mi-am pus un nume cam aiurea si as vrea sa-mi schimb acel nume am intrat la setarile contului si acolo unde se schimba numele la cont am scris ce nume am vrut la sfarsit mi-a cerut parola am scris-o si nu ma lasa sa dau Save Changes sa se salveze.Care stie il rog frumos sa imi zica care este problema si carantat are fundita de la mine promit! Multumes!

2 răspunsuri:
| xgh3n123 explică:

Nu ma lasa sa salvez daca ma lasa iti dadeam funda sorry

| Element25 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa completezi si la ''prenume'' si la ''nume'' apoi scrii parola si ar trebui sa te lase sa salvezi.