| Katrynaa a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb numele la facebook. Din setarile contului nu merge. am intrat la setarile contului, apoi la setari generale despre cont si am intrat la nume. Si am scris la prenume, la nume si dupa ce dau salveaza modif., nu mi se modifica numele facebook-ului imi apare : Your name change request has been rejected by our automated approval system. Ce pot sa fac? Funda

1 răspuns:
| BlaxxMee a răspuns:

Pai dai pe setarile contului.Si acolo la security parca trebuie sa iti apara.Nu stiu sigur (nu mi-am schimbat niciodata numele de pe facebook), dar odata am tot cautat cv si am gasit la setarile contului : Schimba'ti numele big grin FUnda?