| Bogdan_Bogdy_1997 a întrebat:

Salut,

mi-am facut si eu un canal de youtube pentru ca mereu mi-am dorit sa fac video-uri.

Am putine vizualizari si as vrea sa am mai multe si de asemenea mai multi subscribers. Stiu ca nu pot obliga lumea, dar m-ati putea ajuta va rog putin si sa imi dati niste sfaturi cum as putea avea mai multe viz-uri. Fac gameplay de calitate la jocuri gen Battlefield 4, Assassins Creed Black Flag.

Fac si tutoriale din minecraft si lets play minecraft. Mai mult de 70% din canal imi e minecraft.

Canalul meu e : www.youtube.com/user/justgaming34

Mersi!

4 răspunsuri:
| Amadeus1202 a răspuns:

In primul rand ti-as sugera sa incerci sa iti imbunatatesti pe cat posibil engleza, daca ai de gand sa faci videourile in aceasta limba. In al doilea rand incearca sa fii mai vioi cand vorbesti, nimanui nu ii place o voce plictisita si inceata, daca ma intelegi. In rest, la editare totul pare in regula.

| Bogdan_Bogdy_1997 explică (pentru Amadeus1202):

In engleza am facut doar tutorialul acela. Vreau sa vad daca am mai multe views la el. Voi incerca. Uita-te la ultimul video

| TheTh0r a răspuns:

Eu am facut un video cu un dans si am 45 de vizualizari.Te sfatuiesc sa incerci si tu, apropo ti-am dat subscribe.