| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat Call Of Duty 4.Cand dau New Game,se incarca,cand sa incarcat linia, imi da eroare DirectX si imi iese jocul.Am instalat jocul cu ISO, care e DirectX era in ISO cu jocul.Am luat DirectX si de pe internet si aceeasi problemasad. Cerintele sunt bune,merge perfect,call of duty black ops imi merge foarte bine, dar la call of duty 4 imi da eroare DirectX.Va rog, as dori sfatul unui expert sa-mi explicesad.Dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| GreenXp a răspuns:

Pai nu sunt eu expert dar ai putea sa il tragi de pe windows sau sa il cumperi. Din fericire exista la magazine si nu cred ca sunt mai scumpe de 50lei

| anonim_4396 explică (pentru GreenXp):

Mda,intrebarea asta a fost pusa anul trecut, am rezolvat problema demult, mersi oricum ai funda happy

1 răspuns: