| Georgiana582 a întrebat:

Salut.Mi-am instalat fifa 2008, si am jucat cu un prieten din satul vecin, noi 2 intr-o echipa contra pc-ului pe Gameranger,dar este o problema,cand jucam prin Gameranger se vede in reluare si prin direct ip nu ne putem da in aceeasi echipa iar la LAN Multiplayer nu apare nicio camera unde sa ma conectez...,stiti vreun program sau o modalitate de a juca in acceasi echipa si sa se vada fara intreruperi, FUNDAwinking

1 răspuns:
| sanki a răspuns:

Daca se vede in reluare inseamna ca aveti o conexiune proasta la internet. pentru a juca in echipa doar prin gameranger stiu ca poti. ar mai fi hamachi da n-am incercat si nu stiu. mai e posibil sa nu-ti mearga bine in caz ca ai instalat vreun patch.