| GOGAIE18 a întrebat:

mi-am instalat NEED FOR SPEED RIVALS acum si mi-a dat o eroare " Detect AMD Driver version 13.1. The recommended driver version is 13.4 or late. Please update your drivers at http://www.amd.com /before playing the game. " Calculatorul meu are asa : ATI Radeon HD 4800 series 512mb (placa video); procesor INTEL quad core 2.33 GHZ si 4GB RAM. Poate cineva sa-mi rezolve si mie problema asta cu eroarea ca sa ma pot juca si eu? Va rog mult, dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

Fa-ti update la driver-ul placii video.Intra pe site-ul pe care ti-l da cand apare eroarea.

| GOGAIE18 explică (pentru XSmokerxx):

Am intrat si nu am gasit nimic legat de placa mea video. am incercat si pe alte site.uri, am descarcat si driver pack solution... nimic. dupa am incercat sa caut separat driverul pentru placa video, l-am instalat si nimic... pFFF sad