| jokaozilio a întrebat:

Mi-am instalat Portal 2 SKRIDOW, iar din cand in cand ma scoate din joc adica mi se stinge jocul...Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

O fi de la procesorul tau (ghz) sau poate de la RAMIthinking ori este posibil sa ii lipseasca un fisier sau sa aiba un virusoh go on in orice caz, scaneaza pc-ul cu un antivirus (iti recomdand avast!) iar daca ai virus ELIMINA-L sau reinstaleaza joculhappy daca nu merge nici asa este clar ca este de la procesor sau de la placa de bazahappy funda?puppy dog eyes

| jokaozilio explică (pentru bogdan2091):

Mi se stinge jocul nu calculatorul

| Tibi13b a răspuns:

Vezi k in imaginea de la joc ai un folder "SKIDROW" il deschizi si acolo ai niste fisiere. Le copii pe toate si le bagi in folderu unde ai jocu si dai "Replace all". (Daca in joc ai un folder "Bin" il deschizi si copii acolo fisierele din "SKIDROW".) Ciao

| jokaozilio explică (pentru Tibi13b):

Se inchide automat peste vreo 10 min nu cand il pornesc

| bogdan2091 a răspuns (pentru jokaozilio):

Pai ti-am zis, poate RAMII sau procesorul nu suporta jocul respectiv (ai procesorul ghz, sau ramii prea mici) si de aceea te scoate din joc...

| IONUT74 a răspuns:

Ba Cand al instalezi si daca nu ai destule fise eroarea ati arata numele fise-i tu o cauti pe internet si cand ai gasit-o o instalezi si-ti mai da si alte fise sa le instalezi si dupa ce ai instalat toate care cere dar cand ai instalat o fisa o bagi in floderul portal 2 si apoi te mai uti la eroare ca apoi ati cere alta fisa si tot asa sper ca te-am ajutat.