| SergiuBlack a întrebat:

Mi-am instalat recent GTA V si am o problema.Intru in el si peste vreo 3-4 secunde se blocheaza la intr-o si imi iese din el.Eroarea este "GTA V has stopped working".Am luat crack, am si social club de la rockstar...si am si cerintele necesare.Ce ar putea avea si cum as putea sa rezolv?

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Windows 7?

| SergiuBlack explică (pentru CPAElites):

Da.Am windows 7 home premium

| CPAElites a răspuns (pentru SergiuBlack):

Treci pe 10.

| Antonio_Cezar_1980 a răspuns:

Ai I5 sau windows 8.1 eu am windows 10 si I5 deci daca ai doar I5 merge pe orce windows de la 7 in sus cu I5deci trebuie sa ai windows8.1 sau da I5