| Razva26 a întrebat:

Salut.mi-am instalat wind8.si am instalat metin2 server oficial.i-mi intra in joc dar nu pot sa dau click pe nimic. stie cineva ce pot sa fac. pe alte servere nu se deschide deloc..cine ma ajuta ii dau funda

2 răspunsuri:
| ionutbossx a răspuns:

Ba dezactiveazati antivirusu ca acum servele sunt casiderate de antiviruse fiind virusate asa ca inchidel si va merge funda

| Razva26 explică (pentru ionutbossx):

Nu am anti virus. doar wind asta daca are de la el o protectie ceva nu stiu..am incercat si cu firewall activat si dezactivat si tot asa face.nustiu ce are
intre in joc dar nu pot sa dau click pe servare