| k3R0seN a întrebat:

Salut mi-am luat de pe net un silent aim pentru cs. M-am jucat cu el 1 ora pe un sv cu un cs 2012 HD si acesta nu mai merge reinstalat din motive necunoscute..Silent aim-ul se numeste "Leis"...ce cs sa folosesc si sa mearga acest cod?

2 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Pai ori ti-a dat destroy or ban(banul depinde de caz)

| k3R0seN explică (pentru vali1616):

Nu man nu ai inteles..am dezinstalat jocul ca am sters o chestie de la el si cand il reinstalez nu merge jocul..In fine acum am descoperit un cs deci nu mai raspundeti la intrebare ca nu mai dau funda!