| BloodIonutz a întrebat:

Care are un cod de cs 16 aim silent nu aimbot sau ceva si sa nu fie leis ca leis am folosit o zi sa adoua zi nu mai merge daca stiti cum sa rezolv problema cu leis si mai bine p.s: sa nu raspundeti cu ceva de genu lasate de coduri e mai bine sau ceva ca nu are rost

Răspuns Câştigător
| Andreyionutz a răspuns:

Eu folosesc Leis si nu am nici o problema!
Problema ta e ca Leis nu merge bine pe orice C.S. si numai pe unele!
El merge perfect fara pribleme pa C.S. Lant dar o anumita Versiune care o iei de pe Resurse cs! Sper ca te-am ajutat! Funda?