| Ionita_Alex_1993 a întrebat:

Salut.Mi-am luat si eu TF2 pe steam si daca sunt Spy si apas click dreapta pentru cloak apoi vreau de exemplu sa dau un backstab sau sa trag cu pistolul nu pot.Trebuie ca sa apas iar click dreapta sa scot cloak si apoi merge. Exista vreo setare pe care pot sa o fac ca atunci cand dai click dreapta si apoi click stanga sa dea cu cutitul sau arma?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HoriaHH a răspuns:

Nu este nici o setare de genul... poate sa depinda de tipul de cloak cred, oricum, asa merge peste tot.