| Neymar32 a întrebat:

Am si eu o problema cu counter-strike'ul...Cand merg, nu merge sa schimb arma din mers.Adica cum sa va zic.cand merg in fata si apas Q sa schimb arma se opreste, la stanga la fel, in spate la fel, numai in dreapta merge (adica Q+D - merge schimbata arma din mers la dreapta)...Nu stiu ce s-ai fac, si pe non-steam si pe steam face la fel. Mai nou si cand apas TAB(pentru scor) din mers, se opreste. Dau funda, care ma poate lamuri care este problema. Multumesc si o zi buna

Răspuns Câştigător
| dyoda a răspuns:

Sterge configu din cs (config.cfg) dupa care la keyboard dai defaults. revino si spune rezultatul.

2 răspunsuri:
| Neymar32 explică:

Mda, multumesc oricum, am incercat chestia asta..am ajuns la concluzia ca trebuie schimbata tastatura big grin (pe alta tastatura nu face asa ) Multumesc oricum

| Neymar32 explică:

Mda, intr-adevar am incercat dar tot la fel facea. Am incercat alta tastatura iar pe aia nu facea deloc. Am ajuns la concluzia ca trebuie sa schimb tastatura happy. Multumesc oricum.