| fabian285123 a întrebat:

Mi-am pus si eu doua monitoare de curand si am o problema destul de mare, cand joc un joc pe fullscreen pe un monitor, daca dau click pe celalalt monitor se da in bara jocul.Este foarte enervant, va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Asa cred ca Windows functioneaza cu mai multe monitoare. Daca jocul e fullscreen, când apesi pe celalat monitor e ca si cum ai da alt tab. Ca sa nu se mai intampla asta foloseste borderless fullscreen.