| Andreiii19 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la contul de email si nr-ul de telefon pe care era facut contul a expirat pentru ca nu mai foloseam cartela.
Imi mai pot recupera email-ul daca mi-a expirat nr-ul de telefon?;(

Răspuns Câştigător
| xCeline a răspuns:

Doar daca stii intrebarile de siguranta, de ex la yahoo ai niste intrebari de siguranta daca le stii nu mai ai nevoie de nr de telefon.

1 răspuns:
| Andreiii19 explică:

Tocmai mi-am amintit parola cand stateam in pat ^^ am adaugat alt numar de telefon.
Ms pentru raspuns.