| HwsKi a întrebat:

Salut, mi-ar merge Euro Truck Simulator 2 pe un calculator cu specificatiile acestea?

- Windows 10 Pro

- Processor: Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU T5750 @ 2. 00GHz 2.00GHz

-Installed memory (RAM): 3. 00GB

-System type: 32-bit Operating System, x64-basses processor

Mi-am mai instalat eu insa aveam hard discul vechi. Acum i-am pus unul de 150 euro. Ar putea merge? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Budai_Ghitza_1991 a răspuns:

Procesirul este cam slabut si placa video nu ai specificat intra pe www.canirunit.com
Selecteaza jocul si sistemul de operare si iști spune dacă merge. Succes!

| HwsKi explică (pentru Budai_Ghitza_1991):

Processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5750 @ 2. 00GHz

Video Card Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

Video Card #2 Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)

RAM 3.0 GB

Operating System Microsoft Windows 10 (build 10586), 32-bit

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce Hard Disk e acela de ~660 lei?

| HwsKi explică (pentru CPAElites):

Eu locuiesc in Republica Moldova. La noi este 1200 lei happy

| Nicolaiciuc_Ionut_2000 a răspuns:

Da,iar hard discul nu are cum afecta felul in care merge un joc. Daca ti-a mers inainte sa-l schimbi o sa-ti mearga si acuma.

| HwsKi explică (pentru Nicolaiciuc_Ionut_2000):

Cand aveam hard discul vechi nu mergea, se bloca jocul. Acum ar putea merge cu asta nou?

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru HwsKi):

Iti merge 100%, acum hdd-ul ala e nou, nu mai are probleme cu citire sau scriere, deci iti va merge.