| Kenvelo69 a întrebat:

Salut mie nu imi merge farming simulator 2009 de ce imi da "error: could not init 3d system Shader mode 2.0 is required " si mai da Platform exception: unexpected system exception occured

Răspuns Câştigător
| s3a a răspuns:

Alin iti trebuie placa video tu ai placa video integrata de aia iti da eroarea deoarece placa video integrata nu suporta 3D si nici pixel shader nu are si zi-mi si mie ce placa video ai ramii procesorul

1 răspuns:
| Puscas_Alex_1998 a răspuns:

Nu imi merge farm simulator 2009 gold edition si vreau sa il joc... Si am nevoie de cod... Puteti sa imi dati un cod la joc?