| anonim_4396 a întrebat:

Nu am folosit nici o data paysafa sua paypal pana acum si prin urmare nu prea stiu cum functioneaza. Intrebarea mea este in felul urmator. Pot sa scot banii care imi sunt trimiti prin paysafecard pe cardul meu de credit? Voi avea cativa baieti care imi vor da niste bani prin paysafe si eu nu vreau sa ii tin in acest cont online sau sa ii folosesc de pe paysafe. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

PayPayul are un comision pentru orice extragere (care e destul de mare din cate imi amintesc eu), nu stiu exact cat e dar ideea e ca mai bine platesti mai departe ceva de pe paypal decat sa retragi banii. Platile fiind necomisionate.
Paysafe nu stiu cum functioneaza.