| fadfafs a întrebat:

Salut nu imi merge counter strikul imi da eroare cand intru pe vreun server scrie nu stiu ce de package si acum cateva ore imi mergea am versiunea 1.6 dau cine poate sa imi zica ce sa fac dau funda mersi

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

Posteaz-o la categoria "Jocuri PC/online"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura au jocurile PC cu Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti pastrezi JIGNIRILE SI VOCABULARUL INDECENT pentru ai tai.Pe TPU, nu au loc.Respecta regulamentul.

| Annim a răspuns:

Unora nu le merge contra strike-ul altora nu le merge in relatii laughing Cred ca cei mai multi curiosi din aceasta categorie sunt a doua grupa. Deci tu : ce cauti aici? laughing

| Grisutsha a răspuns:

Daca nu merge incerca so reinstalezi