| Celcestietot a întrebat:

Nu m-am mai jucat Minecraft parcă de la 1.8 sau 1.9 cel mult. Întrebarea mea este dacă merită să mă apuc din nou, nu deoarece eu doresc, dar un prieten nu are partener de joc, înțelegeți voiwinking. Argumentați-mi și mie.

Răspuns Câştigător
| Tryon a răspuns:

Eu zic ca merita daca vrei sa iti consumi timpul liber, si daca ai destul desigur, sunt multe lucruri noi de la 1.8, e o experienta diferita, ataci diferit, poti zbura cu un item numit Elytra, sunt orase in The End, si multe multe altele pe care ti le las sa le descoperi singur. Eu sunt un server developer si de asta stiu happy. E o experienta frumoasa daca joci cu cineva si puteti sa va faceti proiecte uriase, ferme, sau castele etc, stii tu, bafta!

1 răspuns:
| DenisCostea4224 a răspuns:

Dupa noile update-uri din 1.14.1 este super fun si eu cu inca niste prieteni ne-am reapucat si chiar e fain