| Fiona35 a întrebat:

Salut nu pot descarca jocuri de pe magazin play, mereu imi iese eroare, ce sa fac? Apropo am un telefon Orange zali, am mai descarcat jocuri de pe magazin play iar atunci a mers.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul de fata iti recomand o revenire la setarile din fabrica a telefonului tau. Acest proces va sterge tot continutul telefonului tau. Pentru a aduce telefonul la setarile din fabrica trebuie sa intri in meniul de Setari de sistem -> Creati o copie de rezerva si resetare -> Revenire la setarile din fabrica.
Cu prietenie,
Orange Helper

| Fiona35 explică:

Mersi voi incerca.