| DarkAngelBad a întrebat:

Salut.Nu stie nimeni cum deblochezi caractere din mape pe metin 2 lunaris fara a apela la GM/GA?

Răspuns Câştigător
| Fup a răspuns:

Daca intri pe site-ul lor si te loghezi ar trebui sa existe un buton chiar in dreapta unde scrii DEBLOCARE / TELEPORTARE MAP 1 daca nu au asa ceva singura metoda este sa apelezi la GM /GA /SGM.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Simplu. Si eu cand jucam metin si ma blocam undeva in mapa, mai avea un cont, si ma duceam cu el de imi omoram acel caracter si imi dadeam respawn in oras. O alta metoda ar fi sa te deloghezi de pe cont, dar fara sa fi pe cal iar imediat cand intrii, sa chemi calul si sa te misti rapid, cateodata functioneaza, cateodata nu. Bine de incercat.
Bft! happy